Aktualności


75-letnia kobieta złamała nogę na oblodzonym chodniku

05.06.2018

Do zimy jeszcze jest trochę czasu, ale warto pamiętać o tym jak nie posypane piaskiem ani solą chodniki mogą wpłynąć na ilość wypadków. Na jednym z osiedli w województwie lubelskim doszło do wypadku. 75-letnia kobieta poślizgnęła się na oblodzonych chodniku i złamała nogę. Ten wypadek znacząco wpłynął na jakość jej życia.

Wypadek z zaniedbania w województwie lubelskim - gdzie dochodzić odszkodowania?

Kobieta od lat żyła samotnie. W czasie zimy starała się nie wychodzić za często z domu. Musiała jednak od czasu do czasu zrobić jakieś zakupy. Jak tylko wyszła z klatki od razu zauważyła, że chodniki są oblodzone. Powoli, bez pośpiechu postanowiła dojść do niewielkiego sklepiku osiedlowego, który znajdował się kilkadziesiąt metrów od klatki. Pomimo tego, że kobieta bardzo uważała, nie utrzymała równowagi i upadła. Nadchodząca z naprzeciwka kobieta pomogła poszkodowanej dojść do ławki.

Odszkodowanie od zarządcy dróg i chodników

Jednak noga tak bardzo bolała, że przypadkowa kobieta zawiozła poszkodowaną do szpitala. Tam zdiagnozowano złamanie rzepki. Kobieta w wyniku wypadku przez kila tygodni w ogóle nie ruszała się z domu – musiała liczyć na pomoc sąsiadów. Po tym czasie bóle nogi wciąż jej doskwierały. Kobieta, która zawiozła poszkodowaną do szpitala od czasu wypadku regularnie odwiedzała staruszkę. To ona namówiła ją do ubiegania się o odszkodowanie i pomogła szukać odpowiedniej kancelarii odszkodowawczej. Wybór padł na naszą firmę. W wyniku podpisanej ugody z ubezpieczycielem zarządcy dróg i chodników, poszkodowana kobieta otrzymała ponad 9,5 tysiąca złotych tytułem odszkodowania powypadkowego i zadośćuczynienia za doznane krzywdy.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej