Aktualności


Dzikie zwierzę przyczyną wypadku w lubelskim

20.07.2018

Podczas podróży samochodem na drogę niespodziewanie wybiegła sarna co spowodowało wypadek. Kierowcy samochodu nie stało się nic poważnego– poważnie ucierpiał jednak pasażer. Dzięki profesjonalizmowi firmy Mediator, już na drodze polubownej udało się uzyskać dla poszkodowanego bardzo wysokie odszkodowanie.

Wypadek z udziałem dzikiego zwierzęcia  

Mężczyźni wspólnie podróżowali i tuż przed wypadkiem umilali sobie drogę rozmową. W pewnym momencie na drogę wybiegła sarna. Kierowca chciał uniknąć zderzenia ze zwierzęciem i gwałtowni zahamował jednoczenie próbując zjechać na pobocze. Samochód rozpoczął dachowanie co stało się przyczyną obrażeń u pasażera. Poszkodowanego zabrano do szpitala i tam stwierdzono szereg obrażeń takich jak złamanie kości łonowej i kości promieniowej, liczne urazy naczyniowe oraz uraz głowy. Mężczyzna kilka tygodni spędził w szpitalu – najpierw na oddziale chirurgicznym a następnie na naczyniowym. Po powrocie do domu wymagał opieki i pomocy w najprostszych codziennych czynnościach.

Odszkodowanie dla pasażera za obrażenia odniesione w wypadku pod Lublinem

Pół roku po zdarzeniu mężczyzna zgłosił się do kancelarii odszkodowawczej Mediator celem skonsultowania swojej sprawy. Po kilkunastu minutach rozmowy podjął decyzję, ze chce podjąć współpracę i przekazać pełnomocnictwo. Pierwszą decyzją ubezpieczyciela było wypłacenie poszkodowanemu jedynie 20 000 złotych tytułem zadośćuczynienia. Biorąc pod uwagę obrażenia – ta kwota była zdecydowanie zbyt niska. Doszło do negocjacji z ubezpieczyciele i ostatecznie wypłacono poszkodowanemu aż 190 000 złotych tytułem wszystkich roszczeń.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej