Aktualności


Poszkodowany pasażer pod Lublinem

23.04.2018

35-letni mężczyzna, wracał do domu z kolegą z pracy, jadąc na przednim siedzeniu jako pasażer. Kierowca pojazdu nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w filar wiaduktu. Pasażer z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Lublin. Wypadek komunikacyjny

Mężczyzna nie miał stałego zatrudnienia – od kilku miesięcy utrzymywał się z dorywczych prac na budowach. W związku z tym, po wypadku został praktycznie bez środków do życia. Obrażenia był rozległe i prognozy lekarzy nie dawały mężczyźnie nadziei na szybki powrót do zdrowia. Z dnia na dzień poszkodowany został praktycznie bez środków do życia. Doznał poważnych urazów twarzoczaszki, złamań miednicy, złamań żeber i przedramienia. Najpoważniejsze i wymagające najdłuższej rehabilitacji było złamanie kości miednicy przez które mężczyzna był uwiązany w łóżku. Przez długi okres rekonwalescencji mężczyzną zajmowali się i utrzymywali rodzice.

Odszkodowanie dla poszkodowanego z Lublina.Kontynuacja walki o odszkodowanie przed sądem

Poszkodowany podjął decyzję o ubieganiu się o odszkodowanie. W wyniku postępowania polubownego udało się wynegocjować na rzecz poszkodowanego ponad 130 tysięcy złotych tytułem wszystkich roszczeń (zadośćuczynienie, opieka osób trzecich, dojazdy do placówek medycznych itd.). Sprawa jednak będzie kontynuowana przed sądem ponieważ skutki wypadku mężczyzna będzie odczuwał do końca życia


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej