Aktualności


Potrącenie starszej kobiety na pasach - odzyskane odszkodowanie z polisy OC sprawcy

15.08.2018

80-letnia mieszkanka Lublina została potracona na przejściu dla pieszych przez kierowcę samochodu, który nie obserwował uważnie drogi. Kobieta doznała poważnych obrażeń i złamań. W jej wieku dojście do siebie nie było już tak łatwe jak dawniej.

Wypadek komunikacyjny w Lublinie - potrącenie kobiety na przejściu

W wyniku potrącenia kobieta została odwieziona do szpitala z silna niewydolnością oddechową. Na miejscu zdiagnozowano złamania goleni oraz kości miednicy. Po kilkunastu dniach, poszkodowana została wypisana do domu, gdzie troskliwie zajmowała się nią rodzina. Poszkodowana przed wypadkiem była straszą, ale bardzo aktywną osobą. Chętnie zajmowała się prawnikami oraz spędzała czas w kuchni przygotowując uczty dla całej rodziny. Bardzo ceniła sobie swoja niezależność. Po wypadku stała się zależna od pomocy innych, z czym trudno było jej się pogodzić. Kobieta bardzo przeżywała fakt, że przestała być potrzebna rodzinie.

Odszkodowanie dla ofiary wypadku z Lublina

Rodzina poszkodowanej postanowiła pomóc kobiecie w ubieganiu się o odszkodowanie. Syn znalazł kancelarię odszkodowawczą, do której skierowali swoja sprawę. W wyniku działań radców prawnych udało się uzyskać odszkodowanie powypadkowe. W sumie ubezpieczyciel wydał 3 decyzje i ostatecznie poszkodowana otrzymała 40 000 złotych tytułem odszkodowania i zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Odzyskiwanie odszkodowań


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej