Aktualności


Wypadek komunikacyjny pod Lublinem – bardzo poważne obrażenia pasażerki

02.05.2018

Małżeństwo prowadzące sklep wracało z giełdy z towarem późnym wieczorem. Prowadzący nie zapanował nad kierownicą i doprowadził do wypadku. Najbardziej poszkodowaną była pasażerka samochodu – czyli żona kierowcy. Została przetransportowana helikopterem do szpitala. Kobieta ubiegała się o odszkodowanie z polisy OC samochodu. Otrzymała wysokie odszkodowanie.

W drodze powrotnej z giełdy, kobieta była tak zmęczona, że zasnęła. Mężczyzna w wyniku zmęczenia także miał ograniczoną koncentrację, przez co nie zapanował nad kierownicą, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w betonowy most. Kobieta w wyniku rozległych obrażeń straciła przytomność. Helikopter przetransportował ją do szpitala i tam po postawionej diagnozie została zoperowana. Kobieta doznała rozległych złamań czaszki, złamań żeber oraz krwotoku wewnętrznego z powodu którego konieczne było usunięcie śledziony. Kobieta po przebudzeniu bardzo cierpiała. Przez kilkanaście dni przebywała na oddziale intensywnej opieki, potem przeniesiono ją na oddział chirurgiczny. Mąż poszkodowanej praktycznie w ogóle nie odniósł obrażeń. Po powrocie do domu kobieta potrzebowała nieustannej opieki. Jednak przez wiele miesięcy miała problem z dojściem do jakiejkolwiek sprawności. Wciąż odczuwała zawroty głowy i bóle w żebrach oraz klatce piersiowej.

Przez wypadek mocno ucierpiał budżet całej rodziny. Kobieta w porozumieniu z mężem postanowiła ubiegać się o odszkodowanie. Małżeństwo zdecydowało się skorzystać z usług kancelarii Mediator. Pierwsza decyzja opiewała na kwotę 10 tysięcy złotych. W wyniku determinacji prawników Mediatora doszło do podpisania ugody na mocy której poszkodowana otrzymała prawie 60 tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia oraz kosztów opieki osób trzecich.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej