Aktualności


Wypadek na kościelnych schodach

01.09.2020

W niewielkiej miejscowości w województwie lubelskim doszło do niecodziennego wypadku. Wychodząca z kościoła kobieta doznała obrażeń schodząc po kościelnych schodach. Otrzymała odszkodowanie z polisy OC parafii.

Niecodzienny wypadek z zaniedbania - okolice Lublina

Kobieta po mszy wyszła z mężem przez drzwi kościoła i skierowała się w stronę schodów. W pewnym momencie utknęła jej noga w niezabezpieczonej w schodach wyrwie. Poszkodowana upadla na prawą stronę i złamała sobie rękę. W czasie rekonwalescencji potrzebowała opieki i pomocy. Dolegliwości bólowe i usztywnienie z pomocą gipsu w znacznym stopniu negatywnie wpłynęło na jakość życia poszkodowanej. Przez kilka tygodni kobieta korzystała z pomocy rodziny w codziennych obowiązkach oraz w niektórych sprawach związanych z samoobsługą.

Odzyskanie odszkodowania dla poszkodowanej

Po 3 miesiącach od wypadku kobieta dowiedziała się, że może ubiegać się w takiej sytuacji o odszkodowanie. Pomocy w formalnościach udzielili poszkodowanej radcy prawni kancelarii Mediator. Sprawa nadal jest w toku i negocjacje trwają, natomiast już udało się uzyskać odszkodowanie na mocy pierwszej decyzji. Na ten moment kobieta otrzymała 9000 złotych tytułem zadośćuczynienia oraz odszkodowania powypadkowego


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej