Aktualności


Lublin. Wypadek w sklepie. Odszkodowanie powypadkowe dla klientki!

16.09.2020

Czasem niepozornie pozostawiona rzecz może doprowadzić do wypadku z zaniedbania. Wystająca płytka chodnikowa, stara podłoga lub wytarta wycieraczka mogą spowodować wypadek o poważnych konsekwencjach. Klientka jednego z lubelskich sklepów stała się ofiarą wystającej, starej wycieraczki. Otrzymała odszkodowanie powypadkowe z polisy OC sklepu.

Wypadek z zaniedbania. Powód? Wytarta wycieraczka

Po zakończonej pracy, kobieta postanowiła wejść do marketu spożywczego i zrobić zakupy na obiad. Sklep, który wybrała znajdował się w pobliżu miejsca zatrudnienia i kobieta rzadko była klientka tego sklepu, bo wolała robić zakupy w pobliżu swojego domu. Otworzyła drzwi marketu i odwracając się w stronę sklepu, zahaczyła nogą o starą, wystającą wycieraczkę. Nie udało jej się utrzymać równowagi i przewróciła się na podłogę. Świadkiem zdarzenia była pracownica sklepu, która podbiegła do poszkodowanej i pomogła jej wstać. Kobieta wróciła samodzielnie do domu, jednak ból barku z każdą chwila był silniejszy. Mąż zawiózł poszkodowaną na Szpitalny Oddział Ratunkowy jeszcze tego samego wieczora. Na miejscu zdiagnozowano złamanie kości ramiennej oraz ogólne potłuczenia ciała.

Dochodzenie odszkodowania dla klientki sklepu z Lublina

Poszkodowana przez kilka tygodni przebywała na zwolnieniu lekarskim i w tym czasie już podjęła poszukiwania zaufanej i dobrej kancelarii odszkodowawczej. Wybrała kancelarię Mediator z siedzibą główną w Kraśniku. Radca z którym się spotkała przedstawił szczegóły postępowania. Zostało przygotowane roszczenie odszkodowawcze wraz z niezbędnymi dokumentami. Ubezpieczyciel sklepu w pierwszej decyzji odmówił wypłaty zadośćuczynienia i odszkodowania. Po odwołaniu przyznano kobiecie 4000 złotych zadośćuczynienia. Radcy prawni Mediatora podjęli negocjacje i doprowadzili do podpisania ugody. Poszkodowana w sumie otrzymała 8500 złotych zadośćuczynienia oraz zwrot kosztów leczenia oraz zakupu leków w kwocie 256 złotych.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej