Aktualności


Lublin. Zwrot utraconych dochodów oraz odszkodowanie od UFG

02.08.2018

W wyniku wypadku na rowerze podczas którego sprawca wydarzenia odjechał, poszkodowany nie tylko stracił zdrowie, ale także na długi czas możliwość zarobkowania. Dzięki pomocy Mediatora udało się uzyskać z UFG nie tylko wysokie zadośćuczynienie, ale także zwrot utraconych w wyniku wypadku dochodów.

Wypadek rowerzysty - droga do uzyskania odszkodowania

Mężczyzna został potrącony przez kierowcę samochodu osobowego, ponieważ ten nie zachował należytej ostrożności podczas warunkowego zielonego światła (tzw. zielonej strzałki), nie ustąpił pierwszeństwa i w efekcie potrącił rowerzystę. Kierowca osobówki odjechał z miejsca zdarzenia a dopiero świadkowie wezwali pogotowie i policję. W wyniku wypadku poszkodowany doznał złamania obu rąk. Dla osoby, która pracuje z pomocą komputera była to sytuacja niezwykle stresująca. Mężczyzna odczuwał lęk o przyszłość i obawiał się, ze jego ręce nigdy już nie wrócą do dawnej sprawności. Przez kilka tygodni ręce były unieruchomione. Potem poszkodowany przeszedł długa rehabilitację.

Odzyskanie odszkodowania w Lublinie

Kolega poszkodowanego dał mu namiar na kancelarię odszkodowawczą. Dzięki sprawnie skompletowanej dokumentacji i profesjonalnie napisanemu roszczeniu już w pierwszej decyzji udało się uzyskać należne odszkodowanie. Poszkodowany otrzymał prawie 50 000 złotych tytułem zadośćuczynienia i odszkodowania oraz 23 700 złotych tytułem zwrotu kosztów utraconych dochodów.


Wróć na listę aktualnościZgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej