Nasze sprawy


Poszkodowana rowerzystka w wypadku - wysokie odszkodowanie

We wsi w województwie lubelskim doszło do wypadku. Kierowca samochodu osobowego wycofujący swój wóz z drogi dojazdowej, nie zachował odpowiedniej ostrożności i uderzył w prawidłowo jadącą rowerzystkę.

Potrącona rowerzystka w województwie lubelskim

Po wypadku na miejsce zostało wezwane pogotowie oraz policja. Karetka zabrała kobietę do szpitala. Na oddziale ratunkowym udzielono kobiecie pierwszej pomocy i podano środki przeciwbólowe. Pomimo tego, ze poszkodowana skarżyła się na bóle prawego ramienia – lekarz nie zlecił badań i odesłał poszkodowaną do domu z zaleceniem odpoczynku. Niestety, kobieta z godziny na godzinę czuła się coraz gorzej. Dokuczały jej bóle głowy, bóle ramienia oraz kręgosłupa. Następnego dnia rano udała się do lekarza rodzinnego który zlecił badania głowy tomografem komputerowym oraz badania RTG. Ostatecznie okazało się, że kobieta doznała wielu obrażeń, które znacznie pogorszyły i tak już nie najlepszy stan zdrowia.

Odszkodowanie dla mieszkanki wsi pod Lublinem

W sumie poszkodowana doznała urazu głowy, urazu kręgosłupa w dwóch miejscach, porażenia nerwu podłopatkowego i silnych potłuczeń prawej i lewej ręki. Kobieta przeszła szereg zabiegów rehabilitacyjnych i przez milka miesięcy leczyła się w poradni ortopedycznej, chirurgicznej i neurologicznej. Ostatecznie po tym wszystkim postanowiła ubiegać się o odszkodowanie z pomocą kancelarii Mediator. W wyniku podpisania ugody pozasądowej, poszkodowana otrzymała wysokie odszkodowanie, bo aż 19,5 tysiąca złotych tytułem wszystkich roszczeń.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej