Nasze sprawy


Wypadek na ciągniku pod Lublinem - odzyskanie odszkodowania

Mężczyzna umówił się z sąsiadem na pożyczenie ciągnika na kilka godzin. Brak umiejętności prowadzenia starej maszyny doprowadziły do wypadku w którym ucierpiał właściciel pojazdu. Zdarzenie doprowadziło do złamania ramienia. Poszkodowany finalnie otrzymał odszkodowanie z polisy OC ciągnika.

Wypadek w rolnictwie pod Lublinem - odszkodowanie z obowiązkowej polisy OC

Mężczyźni umówili się na wypożyczenie przyczepy w ciepły sierpniowy dzień. Sąsiad poszkodowanego przyjechał na podwórko. Właściciel ciągnika poinstruował mężczyznę co do zasad prowadzenia i poprosił ostrożność ponieważ ciągnik był już stary i trzeba było wyczucia aby prowadzić go dobrze. Sąsiad bez problemów wyjechał z garażu, ale w momencie gdy właściciel ciągnika wsiadał na miejsce pasażera – prawdopodobnie puścił sprzęgło co doprowadziło do upadku i złamania lewego ramienia. Poszkodowany został odwieziony do szpitala gdzie założono mu gips i zalecono ostrożność.

Mężczyzna postanowił ubiegać się o odszkodowanie. Zgłosił sprawę w naszej kancelarii i skompletował niezbędne dokumenty. Zostało wystosowane roszczenie i wysłane do ubezpieczyciela. Pierwsza decyzja określała kwotę odszkodowania na 5 tysięcy złotych. Odwołanie przyniosło ponad 17 tysięcy złotych tytułem wszystkich roszczeń.

Wypadki o charakterze rolniczym na wsiach w województwie lubelskim zdarzają się nadzwyczaj często. Nie zawsze poszkodowani mają świadomość możliwości ubiegania się o odszkodowanie. Często także próbują swoich sił i samodzielnie przygotowują roszczenie, co niestety rzadko przynosi dobre efekty.
Zgłoś swoją
szkodę!
Przejdź do formularza

Dlaczego warto

z nami współpracować?


Nasza zasada skuteczności: "Im lepiej przygotowana dokumentacja, tym wyższą kwotę ODSZKODOWANIA można uzyskać"

Obsługujemy poszkodowanych zgodnie z ideą: Kompleksowo i profesjonalnie - a przede wszystkim SKUTECZNIE”

Czytaj dalej

Jesteśmy wiarygodni
Mediator
to zespół doświadczonych specjalistów oraz pewność uczciwej współpracy.
Dowiedz się więcej